• Eklenecek
  • Servis Basvuru

Beşiktaş Beyaz Eşya Teknik Servisi

Beşiktaş Beyaz Eşya Teknik Servisi

Arçelik ve Beko  Servis Kayıt - tamir servisi olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetin yüzü olan ve bizi biz yapıp firmamızı temsil eden değerli ustalarımızı özenle seçip, işlerinin ehli ve önceliğinin müşteri memnuniyeti olduğundan emin olup ondan sonra işe almaktayız. 

Sizlere değerli müşterilerimize Arçelik ve Beko beyaz eşya ve klima teknik servis hizmetini birçok firma sunmakta ve herbirinin kendisine göre avantajlı veya dezavantajlı olduğu alanlar illaki vardır ve olacaktır fakat bu durumu minimize edip sizlere İstanbulun en kaliteli Vestel teknik servis hizmetini sunmak adına bizim ekibimizde yer alan her eleman özenle ve titizlikle seçiliyor.

Siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini hemen gidermek adına eğer mümkünse cihazınız evinizden taşınmadan olduğu yerde hızlı bir şekilde onarılıp, mağduriyetinizin giderilme süresini azaltmak hedeflenmektedir. Eğer cihazın ev ortamında onarımı mümkün olmayan bir arızası mevcut ise cihazınız atölyemize alınıp işinin ehli ustalarımız tarafından en kısa süre içerisinde onarılıp ardından test işlemleri tamamlanıp siz

Kurumsal Script Tasarım By beyazesyaservisi.info